Kırıkkale Silvermat Etiket

Kırıkkale Silvermat Etiket | Kırıkkale Silvermat Etiket Fiyatları | Kırıkkale Silvermat Etiket Özellikleri | Kırıkkale Silvermat Etiket Yazıcı | Kırıkkale Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Kırıkkale Silver Mat Etiket | Kırıkkale Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Kırıkkale silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir kırıkkale etiket türüdür. Genellikle kitap ve kırıkkale barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Kırıkkale silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun kırıkkale etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kırıkkale silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Kırıkkale silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Kırıkkale silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Kırıkkale silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Kırıkkale silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Kırıkkale silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kırıkkale etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kırıkkale silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale silvermat etiket, kırıkkale termal etiket, kırıkkale silver mat etiketler, kırıkkale mat etiketler, kırıkkale silver mat etiket fiyatları, kırıkkale etiket fiyatları, kırıkkale şeffaf etiket fiyatları, kırıkkale silver mat barkod etiketi, kırıkkale barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner