Kırıkkale Chromolux Etiket

Kırıkkale Chromolux Etiket | Kırıkkale Chromolux Etiket Nedir | Kırıkkale Chromolux Etiket Fiyatları | Kırıkkale Chromolux Etiket Baskı | Kırıkkale Kromolüks Etiket | Kırıkkale Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Kırıkkale Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Kırıkkale chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Kırıkkale chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan kırıkkale chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kırıkkale kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı kırıkkale chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Kırıkkale chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Kırıkkale chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kırıkkale  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Kırıkkale choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Kırıkkale choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel kırıkkale etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale etiket, kırıkkale etiket fiyatları, kırıkkale barkod etiket fiyatları, kırıkkale baskılı etiket fiyatları, kırıkkale barkod, kırıkkale rulo etiket fiyatları, kırıkkale barkod fiyatları, kırıkkale rulo etiket, kırıkkale yapışkanlı etiket, kırıkkale barkod sistemi, kırıkkale barkod okuyucu, kırıkkale barkod okuyucu fiyatları, kırıkkale koli etiketi, kırıkkale tekstil etiketi, kırıkkale saten etiket, kırıkkale metal etiket, kırıkkale mat pp etiket, kırıkkale mat pe etiket, kırıkkale etiket baskı, kırıkkale mat polietilen etiket, kırıkkale lazer etiket, kırıkkale boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner