CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kırıkkale Baskılı Pide Kutusu

Kırıkkale  Baskılı Pide Kutusu | Kırıkkale  Pide Kutusu Fiyatları |Kırıkkale Pide Kutusu  |Kırıkkale Pide Kutusu Ölçüleri | Kırıkkale Pide Kutusu İmalatı | Kırıkkale Hazır Pide Kutusu | Kırıkkale Pide Ve Lahmacun Kutusu | Kırıkkale Pide Kutuları | Kırıkkale Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, kırıkkale baklava kutusu, pizza kutusu,kırıkkale lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kırıkkale baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Kırıkkale baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kırıkkale baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kırıkkale baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Kırıkkale pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı kırıkkale pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kırıkkale baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kırıkkale pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kırıkkale baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kırıkkale pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kırıkkale pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale baskılı pide kutusu, kırıkkale pide kutusu fiyatları, kırıkkale pide kutusu imalatı, kırıkkale pide kutusu , kırıkkale baskılı pide kutusu fiyatları, kırıkkale baskılı ambalajlar, kırıkkale pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner