Kırıkkale Eko Termal Etiket

Kırıkkale Eko Termal Etiket | Kırıkkale Eko Termal Etiket Fiyatları | Kırıkkale Eko Termal Kağıt | Kırıkkale Termal Etiketler | Kırıkkale Eco Termal Etiket Nedir | Kırıkkale Top Termal Etiket | Kırıkkale Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Kırıkkale eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Kırıkkale eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için kırıkkale etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu kırıkkale etiket en kırıkkale ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Kırıkkale eko termal etiket fiyatları ve kırıkkale eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan kırıkkale eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Kırıkkale eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Kırıkkale termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Kırıkkale ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Kırıkkale etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale termal etiket, kırıkkale etiket balıkesir, kırıkkale boş etiketkırıkkale eco etiket, kırıkkale etiket fiyatları, kırıkkale eko termal etiket, kırıkkale etiket, kırıkkale eco termal etiket fiyatları, kırıkkale sıra numarası etiketi, kırıkkale ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner