CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kırıkkale Baskılı Pasta Kutusu

Kırıkkale Baskılı Pasta Kutuları | Kırıkkale Pasta Kutusu | Kırıkkale Pasta Kutusu Fiyatları | Kırıkkale Baskısız Pasta Kutusu | Kırıkkale Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Kırıkkale Pasta Kutusu Baskılı | Kırıkkale Pasta Kutusu Siparişi | Kırıkkale Baskılı Kutu | Kırıkkale Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Kırıkkale pasta kutusu, kırıkkale baklava kutusu, kırıkkale pizza kutusu, kırıkkale lahmacun kutusu, kırıkkale pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kırıkkale baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Kırıkkale baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kırıkkale baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı kırıkkale pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kırıkkale baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kırıkkale Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kırıkkale baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kırıkkale pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kırıkkale pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale baskılı pasta kutusu, kırıkkale baskılı pasta kutusu fiyatları, kırıkkale pasta kutuları, kırıkkale pasta kutusu fiyatları, kırıkkale pasta kutusu imalatı, kırıkkale baskılı pasta kutusu ve fiyatı, kırıkkale ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner