Kırıkkale Mat Polipropilen Etiket

Kırıkkale Mat Polipropilen Etiket | Kırıkkale Pp Etiket | Kırıkkale Mat Etiket | Kırıkkale Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Kırıkkale Polipropilen Ürünler | Kırıkkale Sembol Barkod Etiket | Kırıkkale Mat Pp Etiket | Kırıkkale Barkod Sistemleri | Kırıkkale Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Kırıkkale mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Kırıkkale polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Kırıkkale pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Kırıkkale mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Kırıkkale at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Kırıkkale mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Kırıkkale mat pp etiket kırıkkale opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale mat etiket, kırıkkale opak pp, kırıkkale mat ppkırıkkale boş etiket, kırıkkale termal etiket fiyatları, kırıkkale şeffaf pp, kırıkkale mat polipropilen, kırıkkale etiket, etiket kırıkkale , ribon kırıkkale , karekod okuyucu kırıkkale , polipropilen, kırıkkale polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner