Kırıkkale Güvenlik Etiketi

Kırıkkale Güvenlik Etiketi | Kırıkkale Garanti Etiketi | Kırıkkale Güvenlik Etiketleri | Kırıkkale Etiket | Kırıkkale Alarm Etiketi | Kırıkkale Güvenlik Etiketi Fiyat | Kırıkkale Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Kırıkkale garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan kırıkkale güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya kırıkkale kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan kırıkkale güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi kırıkkale  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket kırıkkale kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Kırıkkale güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel kırıkkale güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale garanti etiketi, kırıkkale güvenlik etiketi, kırıkkale etiket, kırıkkale kırılgan etiket fiyatları, kırıkkale termal etiket, eko etiket kırıkkale , kırıkkale güvenlik etiket fiyatları, kırıkkale emniyet etiketi, kırıkkale garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi kırıkkale .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner