Kırıkkale Fastyre Etiket

Kırıkkale Fastyre Etiket | Kırıkkale Sembol Barkod Etiket | Etiket Kırıkkale | Kırıkkale Etiket Fiyatları | Kırıkkale Fastyre Etiket Fiyat | Kırıkkale Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Kırıkkale fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının kırıkkale kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız kırıkkale fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Kırıkkale kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Kırıkkale astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Kırıkkale fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle kırıkkale baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale fastyre etiket, kırıkkale etiket baskı, kırıkkale boş etiket, kırıkkale termal etiket, Kırıkkale etiketçi, kırıkkale boş etiket, ucuz etiket balıkesir, kırıkkale fastyre etiket fiyatları, kırıkkale ribon baskı, kırıkkale kartela etiket, kırıkkale çuval etiket, kırıkkale kuşe kaplı etiket, kırıkkale lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner