CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kırıkkale Kolonyalı (Islak) Mendil

Kırıkkale Kolonyalı Mendil | Kırıkkale Islak Mendil Fiyatları | Kırıkkale Baskılı Kolanalı Mendil | Kırıkkale Kolanyalı Mendil Üreticileri | Kırıkkale Kolanyalı Mendil Baskı Makinası | Kırıkkale Baskılı Kolanyalı Mendil Fiyatları | Kırıkkale Kolanyalı Islak Mendil

islak mendil urun sayfasi2

Kafe, restoran, yemekhaneler, bar ve daha bir çok yerde hayatı kolaylaştıran bu hijyen ürünü birinci kalite sülfit ambalajlarda üretilmektedir. Kırıkkale kolonyalı mendiller güzel kokularını koruyan tela içermeyen bir tür havludur. Ambalajının kaliteli olması nedeniyle kullanıcının eline ulaşana kadar steril bir şekilde korunmaktadır. Sadece dışarıdaki mekanlarda değil kişisel hijyen konusunda da önemli bir yere sahiptir ıslak mendiller. Geniş müşteri kitlesine hitap eden ve tek kullanımlık ürünlerin en sık tercih edilenlerindendir.

 

Örnekler:

Maliyet açısından uygun oluşu ve kolay, pratik bir şekilde dezenfekte edilmesi özelliği ile fazla kullanılmaktadır. Üstelik tanıtım görevi de yaparlar. Şirket veya firmanıza özel olarak hazırladığınız tasarımı kırıkkale ıslak mendil üzerine flesko yöntemi kullanarak basıldığında iş yerlerinizi müşterilerinize en ucuz yolla tanıtmış olursunuz. Ambalajı açıldıktan sonra bile kokusunu uzun zaman koruyabilen baskılı ıslak kırıkkale mendil seçenekleri mevcuttur. Kırıkkale baskılı kolonyalı mendil üzerinde marka, adres, logo vb. bilgileriniz yer almaktadır.

Hem tanıtım açısından hem de tek kullanımlık "yırt kullan at" deyimi ile özdeşleşen ıslak mendilleri mutlaka denemelisiniz. Kırıkkale ıslak mendil fiyatları toplu bir şekilde aldığınızda daha uygun maliyetlere gelmektedir. Mendillerimiz de en çok 7 x 12 ölçüsü tercih edilmektedir. Parfüm ve kolonya özü ile hoş kokunun yanında temizlik açısından hayatımızda önemli yere sahip ıslak mendiller pratik kullanım ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik uygun fiyatlı ve kaliteli kırıkkale ıslak mendil hizmeti için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale kolonyalı mendil, kırıkkale kolonyalı mendil fiyatları, kırıkkale kolanyalı mendil üreticileri, kırıkkale ıslak mendil, kırıkkale baskılı kolonyalı mendil, kırıkkale ıslak mendil, kırıkkale ıslak mendil fiyatları, kırıkkale ambalajlı ıslak mendil, kırıkkale ıslak mendil fiyatları, kırıkkale ıslak mendil, kırıkkale ıslak  mendil, kırıkkale toptan ıslak mendil, kırıkkale tek kullanımlık ıslak mendil.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner