Kırıkkale Polietilen Opak Etiket

Kırıkkale Polietilen Opak Etiket | Kırıkkale Opak Pe Polietilen Etiket | Kırıkkale Opak Polietilen Etiket | Kırıkkale Opak Etiket | Kırıkkale Opak Etiket Fiyatları | Kırıkkale Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Kırıkkale Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Kırıkkale opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Kırıkkale opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta kırıkkale opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir kırıkkale etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Kırıkkale opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Kırıkkale polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız kırıkkale barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kırıkkale polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve kırıkkale opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale polietilen etiket, kırıkkale polietilen opak etiket, kırıkkale opak etiket fiyatları, kırıkkale opak etiket, kırıkkale opak polietilen (pe) etiket, kırıkkale sembol etiket, kırıkkale polietilen pe etiket, kırıkkale opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner