Kırıkkale Lamine Termal Etiket

Kırıkkale Lamine Termal Etiket | Kırıkkale Lamine Termal Etiket Fiyatları | Kırıkkale Lamine Termal Etiket Nedir | Kırıkkale Lamine Termal Barkod Etiketi | Kırıkkale Termal Etiketler | Kırıkkale Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Kırıkkale lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Kırıkkale lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kırıkkale lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Kırıkkale lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen kırıkkale etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda kırıkkale termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer kırıkkale  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan kırıkkale  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Kırıkkale termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Kırıkkale lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Kırıkkale etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Kırıkkale lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kırıkkale lamine termal etiket nedir? Lamine kırıkkale termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel kırıkkale lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale lamine etiket, kırıkkale termal etiket, kırıkkale top etiket, kırıkkale ribonsuz baskı, kırıkkale baskılı etiket, kırıkkale renkli termal etiket, kırıkkale lamine termal barkod etiketi, kırıkkale kuşe etiket, kırıkkale termal etiket boyutları, kırıkkale boş etiket, kırıkkale termal etiket fiyatları, kırıkkale lamine etiketler, kırıkkale eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner