Kırıkkale PP Opak Etiket

Kırıkkale Pp Opak Etiket | Kırıkkale Pp Opak Etiket Nedir | Kırıkkale Opak Polipropilen Etiket | Kırıkkale Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Kırıkkale Pp Opak Barkod Etiketleri | Kırıkkale Opak Etiket Fiyatları | Kırıkkale Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Kırıkkale pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Kırıkkale pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Kırıkkale opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kırıkkale pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz kırıkkale etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Kırıkkale opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Kırıkkale pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Kırıkkale opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Kırıkkale pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırıkkale opak baskı nedir, kırıkkale pp opak nedir, kırıkkale pp etiket, kırıkkale pp etiket baskı, kırıkkale opak etiket baskı, kırıkkale opak etiket fiyatları, kırıkkale opak polipropilen etiket, kırıkkale opak etiket nedir, kırıkkale polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner